Najveće iznenađenje dosadašnjeg toka sezone u Evrokupu dogodilo se u Partizanovoj grupi.

Hamburg je na svom terenu posle čudesnog preokreta u drugom poluvremenu deklasirao jednog od najvećih favorita za titulu u Evrokupu, Lokomotivu Kubanj.

Nemački tim na kraju je slavio sa 100:82 i naneo drugi poraz ruskoj ekipi. Ovakav rezultat u Hamburgu ide na ruku i Partizanu, koji se pobedom protiv Šlonska osamostalio na prvom mestu u grupi.

Lokomotiva je bila ogroman favorit protiv Hamburga, koji je imao samo jednu pobedu u prvih šest utakmica.

Tim iz Kubanja je dominirao na samom početku, pa je posle prvih 20 minuta imao sigurnu prednost od 50:41.

Ipak, usledio je šokantan preokret domaćina u nastavku. Hamburg je treću četvrtinu dobio sa 29:10 i stigao do ogromnih deset poena prednosti. Ništa se nije promenilo ni u poslednjoj deonici, koju je nemački tim dobio sa 30:22 i tako stigao do velike pobede.

Najefikasniji u Hamburgu bio je Braun sa 21 poenom, dok je Houmsli dodao 20. U ekipi Lokomotive ubedljivo najbolji bio je Erik Mekalum sa 27 koševa.

Be the first to comment on "DUPLO SLAVLJE ZA CRNO-BELE: Pored pobede nad Poljacima još jedna FANTASTIČNA vest za Partizan!"