CRNO-BELI TRLJAJU RUKE: Fantastična vest za Partizan pred MEČ sezone!

Dobre vesti za Partizan pred ključan duel u grupnoj fazi Lige konferencija sa Anortozisom.

Kiparski velikan će u lošem raspoloženju stići u Beograd, pošto je na svom terenu doživeo šokantan poraz u 12. kolu tamošnjeg prvenstva.

Anortozis je pred svojim navijačima izgubio od ekipe Paeka sa 3:2.

Gosti su posle 41. minuta vodili sa 2:0 golovima Kintele i Enoha, da bi domaćin pred kraj prvog dela igre preko Koree smanjio na 2:1.

Hambardzjuman je sredinom drugog poluvremena doneo izjednačenje Anortozisu i činilo se da će Partizanov rival imati vremena da stigne i do preokreta.

Međutim, dogodilo se suprotno, Paek je u 74. minutu golom Eselinka stigao do velike pobede.

Podsetimo, Partizan će dočekati Anortozis u četvrtak u Humskoj 1, a za osvajanje drugog mesta u grupi biće mu dovoljan i bod. Meč se igra od 18:45.

Be the first to comment on "CRNO-BELI TRLJAJU RUKE: Fantastična vest za Partizan pred MEČ sezone!"