SAVRŠEN POČETAK: Suma postigao prvenac u dresu novog kluba!

Bivši fudbaler Partizana Sejduba Suma postigao je prvi gol u dresu novog kluba.

Suma od nedavno nastupa u dresu Al Kuvajta.

Sad je postigao i prvi gol i tako pomogao svom timu da stigne do prekreta protiv Jarmuka u meču drugog kola gupne faze Kupa federacija. Konačan rezultat bio je 3:1.

Jarmuk je poveo sredinom prvog poluvremena, ali je domaćin u nastavku stigao do togalnog preokreta.

Suma je doneo izjednačenje u 53. minutu, a minut kasnije je Ganam povisio na 2:1. Do kraja utakmice domaćin je postigao još jedan gol i stigao do nove pobede.

Ekipi Kuvajta ovo je bio drugi trijumf u isto toliko mečeva i trenutno su na deobi prvog mesta grupe „C“ sa šest bodova. Jarmuku je, sa druge strane, doživeo i treći neuspeh u ovom takmičenju.

Be the first to comment on "SAVRŠEN POČETAK: Suma postigao prvenac u dresu novog kluba!"