Fudbaleri Šerifa u sjajnom raspoloženju dočekuju revanš sa Crvenom zvezdom u okviru 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Šerif je u meču 5. kola prvenstva Moldavije deklasirao Dinamo Auto u Tiraspolju sa neverovatnih 7:1.

Moldavski velikan je već posle prvog poluvremena stekao prednost od 3:0, a strelci su bili Arboleda, Dago i Enrike.

U nastavku utakmice Šerif je bio još raspucaniji, postigao je čak četiri gola. Jansane je strelac bio dva puta, a po gol su upisali Til i Bizjak. Utešni pogodak za ekipu Dinama postigao je Bulat.

Šerif je ovim trijumfom pokazao da se nalazi u strašnoj formi i da Crvenu zvezdu u utorak čeka vraški težak posao u Tiraspolju.

Be the first to comment on "UPALIO SE ALARM NA MARAKANI: Šerif žestoko ZAPLAŠIO Zvezdu pred revanš u Tiraspolju!"