tijana-boskovic-srbija-serbia

Odbojkašice Srbije pobedom od 3:0 nad Dominikanskom Republikom otvorile su takmičenje na OI u Tokiju.

Srpske lavice dominirale su od početka do kraja i nedoraslim rivalkama nisu dale ni najmanju šansu tokom celog toka meča.

Izabranice Zorana Terzića prvi set su osvojile sa 25:18. Dominikanke su se držale do sredine seta, a onda su Srpkinje ubacile u veću brzinu i privele set kraju.

Drugi set doneo je još ubedljivijću igru naših dama. Odbojkašice Srbije su bukvalno pregazile rivalle rezultatom 25:12 i lako i brzo povele sa 2:0 u setovima.

Dominikanke su najveći otpor pružile u trećem setu. Srbija je tokom celog seta imala osetnu prednost, povele su naše odbojkašice sa 23:16, ali u tim trenucima rivalke vezuju četiri poena i smanjuju na 23:20. To je bilo sve od njih, naredna dva poena osvojila je Srbija i stigla do ubedljivih 3:0

Naredni meč srpske odbojkašice igraju protiv Japana u utorak od 07:20

Be the first to comment on "LAVICE UBEDLJIVE: Odbojkašice Srbije na fantastičan način započele pohod na zlato u Tokiju!"