DOBRA PROVERA: Partizan bio u velikom minusu, Jović doneo remi!

Fudbaleri Partizana su u prvom kontrolnom meču na pripremama u Sloveniji odigrali nerešeno sa tamošnjim šampionom, Murom (2:2).

Mura je dva gola prednosti imala na poluvremenu, posle lepih golova Luke Bobičaneca u trećem, odnosno Tomija Horvata u 38. minutu.

Domaći su imali još nekoliko prilika da dotuku srpskog vicešampiona, propustili su ih i zbog toga su na kraju, ispostaviće se, bili kažnjeni.

Prvo je u 60. minutu Nemanja Jović na prelep način, volejom zakucao loptu u mrežu Mure, da bi Nikola Terzić u poslednjih pola sata imao još dve dobre šanse.

Partizan je u završnici pokušavao da stigne do izjednačenja i u tome je i uspeo, pošto je Jović postigao drugi gol na meču, ovoga puta nakon polukontre i dodavanja Bibrasa Natha.

Drugi meč crno-beli igraće protiv Kopara, a treći 4. jula protiv Krakovije.

Poslednju utakmicu na pripremama Partizan će igrati 8. jula protiv Rostov, dok je povratak u Beograd zakazan za 9. jul.

Be the first to comment on "DOBRA PROVERA: Partizan bio u velikom minusu, Jović doneo remi!"