Fudbaleri Crvene zvezde su u gostima sa 3:1 savladali TSC u okviru 25. kola Superlige Srbije, a meč u Senti su obeležile sporne situacije koje je sada rasvetlio sudijski ekspert Zdravko Jokić.

Nakon dosadnog prvog poluvremena i vodećeg gola koji je za Zvezdu postigao Milan Pavkov, u roku od deset minuta su viđene dve krajnje sporne situacije.

Prvo je Milan Gajić dobio direktan crveni karton zbog penala koji je napravio fauliravši Đura Zeca, a potom je meč završio i Saša Tomanović nakon penala koji je skrivio nad Mirkom Ivanićem i prigovora.

O tim situacijama je pričao Zdravko Jokić.

Prvo je prokomentarisao penal za TSC i crveni karton za Gajića.

– Ovde je Gajić povukao igrača, usporio ga i onemogućio ga. Penal je postojao, crveni karton je zato što su korišćene ruke kod faula. Da je Gajić startovao na loptu, bio bi žuti karton uz kazneni udarac – rekao je Jokić.

Potom je izneo svoje mišljenje o najstrožoj kazni na drugoj strani i isključenju Tomanovića.

– Kolenom dolazi do kontakta i Ivanić istog mometna pada, jer je udaren pozadi u butinu. Igrač je dobio žuti karton za protest, a posle je usledila verovatno neka psovka, pa je Tomanović dobio i drugi žuti karton – poručio je Jokić.

Be the first to comment on "SUDIJSKI EKSPERT DAO SVOJ SUD: Evo šta kaže spornim detaljima na meču TSC Zvezda!"