OPET U CENTRU PAŽNJE: Sadik nije dao gol, ali svi pričaju o njemu!

Bivši fudbaler Partizana a sada udarna igla španske Almerije Umar Sadik poslednjih nedelja punio je stupcce štampe odličnim igrama i golovima.

Danas je u centru pažnje iz drugog razloga – isključen je zbog dva žuta kartona, a oba je zaradio zbog grubih startova!

Prvu opomenu Nigerijac je zaradio u 31, a drugu u 53. minutu. Utakmica između Fuenlabrade i Almerija završena je rezultatom 1:1. Strelac za domaće bio je Redni Nteka u 83. minutu dok je gostima bod doneo Fransisko Viljalba šest minuta kasnije.

Njega sada čeka pauza, a videćemo da li će se ekspresno vratiti u golgeterski ritam, posle prinudne „poštede“ zbog crvenog kartona. Svakako da crno-beli to silno žele, s obzirom da očekuju prihod od bonusa koji su dogovoreni prodajom Sadika Almeriji, a koji se tiču broja nastupa i pogodaka.

Be the first to comment on "OPET U CENTRU PAŽNJE: Sadik nije dao gol, ali svi pričaju o njemu!"