BIĆE MNOGO BURE: Sumnjiv gol, penal, magla i preokret Zvezde protiv Inđije

Fudbaleri Crvene savladali su Inđiju posle preokreta sa 3:2 u 14. kolu Linglong Superlige Srbije.

Inđija je, kao i pre nešto više od godinu dana, na stadionu „Rajko Mitić“ bila blizu senzacije, ali su crveno-beli u poslednjih 15 minuta napravili preokret.

Tada je Milan Pavkov bio junak, a sada Dijego Falčineli kada je glavom sjajno pogodio u 85. minutu, samo 10 od pogotka iz penala Aleksandra Kataija.

Tada je sudija Miloš Milanović video faul Luke Čermelja nad Milanom Pavkovim i pokazao na „belu tačku“, odakle je Katai bio siguran. Veoma sumnjiva odluka glavnog sudije.

Malo pre toga, Inđija je išla ka velikom podvigu, pokazavši da je nezgodan rival aktuelnom šampionu, kako na svom, tako i na gostujućem terenu.

Ipak, sada nisu izdržali, iako je Partizanov đak i golman Marko Jovičić blistao na golu…

Domaći su poveli sumnjivom golu golom Dijega Falćinelija, kome je možda prethodio ofsajd, a četvrt sata kasnije Mihajlo Nešković je izjednačio i najavio da se ekipa iz Vojvodine neće lako predati na praznom stadionu „Rajko Mitić“.

Dvadesetogodišnji veznjak Inđije je u 64. minutu je po drugi put matirao Milana Borjana i šokirao crveno-bele.  Onda je usledio završetak koji smo već ispričali u uvodu i Zvezda je stigla do preokreta i pobede.

Tim Dejana Stankovića bio je blizu da pokvari pobedu nad Gentom u Ligi Evrope, ali se provukao.

I na njegovu sreću, u pravom trenutku, baš pred reprezentativnu pauzu.

Inđiji ostaje uteha da se u pravom svetlu pokazala na „Marakani“. Uz to i razočaranje što nije uzela više.

Uskoro oopširnije….

Be the first to comment on "BIĆE MNOGO BURE: Sumnjiv gol, penal, magla i preokret Zvezde protiv Inđije"