LOŠA UVERTIRA ZA PARTIZAN: Bešitkaš poražen na svom terenu od Antalije!

Duel sa Antalijom trebalo je da posluži Bešiktašu kao dobra priprema istanbulskim Orlovima za revanš sa Partizanom u plej-ofu za Ligu Evrope, ali se pretvorio u košmar. Gosti sa obale Mediterana su slavili na sred Vodafon parka sa 3:2 u utakmici trećeg kola turske Superlige i uneli nemir u redove višestrukog šampiona.

Posebno je prvo poluvreme ove utakmice bilo spektakularno jer su “pala” četiri gola, ali odbrana Bešiktaša je baš zakazala. Sa druge strane, ono što može raduje trenera domaćih Guneša je povratak na teren Rajana Babela koji je meč u Beogradu propustio zbog povrede.