PREOKRET U ŠAPCU: Partizan gubio, pa u drugom poluvremenu pregazio Mačvu!

Nemanja Nikolić

Fudbaleri Partizana pobedili su Mačvu u Šapcu sa 3:1 u šestom kolu Superlige Srbije.

Izabranici Zorana Mirkovića odigrali su dva potpuno različita poluvremena, pošto su u prvom delovali veoma loše, dok su u drugom zaigrali bolje i preokrenuli rezultat.

Mačva je u 36. minutu povela preko Nenada Gavrića, koji je promašio penal, međutim lopta mu se ponovo odbila i domaći fudbaleri su poveli. Sa tim rezultatom otišlo se na pauzu.

U drugom periodu igre vicešampion Srbije krenuo je sa jakim napadima i oni su im se isplatili. Prvo je Nikolić u 68. minutu poravnao rezultat, a potom je Pantić uz dosta sreće, iz slobodnog udarca, savladao odlično Puletića.

Konačan rezultat postavio je rezervista Rikardo Gomeš, koji je u 86. minutu dobrim šutem sa nekih 15 metara poslao loptu iza leđa golmana Mačve.

Partizan je ostvario treću pobedu i sada se nalaze na petom mestu sa 10 bodova, dok je Mačva 11 sa tri manje, ali i utakmicom više.

Be the first to comment on "PREOKRET U ŠAPCU: Partizan gubio, pa u drugom poluvremenu pregazio Mačvu!"