DRUGA PROVERA CRNO-BELIH U SLOVENIJI: Partizan savladao redovnog učesnika Lige Šampiona (VIDEO)

Partizan je savladao danskog šampiona ekipu Kopenhagena rezultatom 3:2 u veoma zanimljivoj utakmici.

Najbolji utisak na meču sigurno je ostavio mladi Đorđe Jovanović koji je sa dva gola dovodio crno-bele u vođstvo tokom meča.

Pored mladog Jovanovića dobar utisak su ostavili i mladi tandem štopera Strahinja Bošnjak i Svetozar Marković, koji su nastupali u drugom poluvremenu.

15 minuta pred kraj meča Partizan je stigao do pobede preko gola povratnika Danila Pantića na sjajnu asistenciju Saše Ilića.

PARTIZAN (1. pol.): Kljajić, Vulićević, Ćirković, Ostojić, Miletić, Janković, Everton, Kosović, Đuričković, Mihajlović, Jovanović.

PARTIZAN (2. pol.): Jovičić, Miletić Nemanja, Marković, Bošnjak, Munir, Radin, Marjanović, Stevanović Alen, Ilić, Pantić, Đilas.

Trener: Miroslav Đukić

KOPENHAGEN: 1 Andersen, 2 Hogli, 3 Bengtsson, 5 Johansson, 6 kvist, 14 Thomsen, 16 Gregus, 17 Kusk, 20 Boilesen, 23 Pavlović, 28 Sotiriou.

Igrali su još: 7 Verbič, 8 Uroš Matić, 9 Santander, 15 Antonsson, 18 Roerslev, 24 Toutouh, 26 okore, 31 Olsen, 32 Amankwaa, 39 Rojkjaer, 40 Holse, 41 Christensen.

Partizan prvog jula igra poslednji utakmicu u Sloveniji a protivnik će biti moskovski CSKA.