SUAREZ SPASAO KATALONCE: Betis bio nadomak pobede, ali je Urugvajac u 90. minutu doneo bod Barseloni (VIDEO)

Fudbaleri Barselone nisu uspeli da bar na kratko vreme preuzmu lidersku poziciju od Reala.

Ekipa Luisa Enrikea je teškom mukom osvojila bod na gostovanju Betisu. Bilo je 1:1.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale. Domaćin je do velike prednosti stigao golom Alegrija u 75. minutu. Kako je meč odmicao kraju izgledalo je da će Mesi i drugovi ostati bez ijednog boda. Ipak, Suarez se potrudio da do toga ne dođe. Igrao se 90. minut kada je Urugvajac golom doneo bod Kataloncima.

Ovim remijem Barsa je stigla do 42. boda i druge pozicije na tabeli. Ipak, ukoliko Sevilja savlada Espanjol, Enrikeov tim će se vratiti na treće mesto.