LIGA ŠAMPIONA: Remi Baešiktaša i Napolija u prvom meču četvrtog kola (VIDEO)

napoli

U prvom meču četvrtog kola Lige šampiona Bešiktaš i Napoli odigrali su u Istanbulu nerešeno 1:1.

Golova nije bilo sve do poslednjih 15-ak minuta. Kvarežma je sigurnim izvođenjem penala doneo prednost turskom timu u 79. minutu. Ipak, to vođstvo nije bilo dugog daha. Samo tri minuta kasnije Hamšik je postavio, ispostaviće se, konačnih 1:1. Mogao je Napoli i do trijumfa, ali je šut Mertensa u samoj završnici sjajno odbranio golman Bešiktaša Fabri.

Ovim bodom Napoli je ostao lider i ima sedam osvojenih bodova, Bešiktaš je drugi sa šest. Od 20:45 u okviru ovegrupe Benfika dočekuje Dinamo Kijev.

Najefikasniji u Partizanu opet je bio Veličković sa 15 poena uz 7 skokova, i jedni sa dvocifrenim učinkom. Po sedam poena dodali su Branislav Ratkovica, Stefan Birčević i Vanja Marinković, a posebno je podbacio Vilijem Hečer koji je promašio devet od 12 šuteva.