DELIJE U TRANSU: Zvezda UNIŠTILA Partizan!

Odbojkaši Crvene zvezde stigli su na korak od osvajanja titule šampiona Srbije.

Crveno-beli su savladali Partizan u gostima u drugom meču finalne plej-of serije Superlige Srbije rezultatom 3:1 (25:22, 25:21, 22:25, 25:17).

Zvezda sada ima veliku prednost od 2:0 i u subotu će na svom terenu imati priliku da potencijalnom pobedom stigne do prvog šampionskog pehara još od 2016. godine.

Crveno i crno-beli su po 12 puta bili šampioni države.

Utakmici je prisustvovao i trener Partizana Igor Duljaj, koji nije doneo sreću voljenom klubu.

Zvezda je odigrala prva dva seta veoma dobro, a Partizan nikako nije imao snage da stigne do preokreta.

U trećem setu crno-beli su se probudili i uspeli da uzvrate večitom rivalu.

Ipak, kada se očekivala još bolja igra izabranika Bojana Janića, usledio je pravi brodolom u četvrtom setu.

Zvezda je u njemu bila dominantna, osvojila ga je rezultatom 25:17 i stigla na pobedu od osvajanja šampionske titule.

Dušan Nikolić je predvodio Zvezdu sa 26 poena, dok je u Partizan Miljan Mrdak bio najbolji sa 21 poenom.

Be the first to comment on "DELIJE U TRANSU: Zvezda UNIŠTILA Partizan!"