DRAMA DO USIJANJA: Ovo su šanse Partizana da se domogne plej-ina!

Košarkaši Partizana su poraženi od Real Madrida u 31. kolu Evrolige na svom terenu sa 88:76, čime su se doveli u poprilično nezgodnu situaciju pred poslednja tri meča, kada će sve da se lomi, ali, ono što im ne ide u korist nisu ni rezultati ostalih ekipa.

Partizan se držao protiv Real Madrida, imali su egal utakmicu tokom 28 minuta, ali, doživeli su pravi peh u poslednja dva minuta treće deonice, kada je „Kraljevski klub“ napravio seriju od 16:0, a potom su je produžili i do 21:2.

Nisu imali crno-beli leka za tu situaciju, pokušali su da se vrate i u poslednjih 10 minuta, ali, Kevin Panter nije jednostavno mogao da sve nadoknadi u tom periodu.

Ovim porazom Partizan je dopustio i Efesu da se izjednači s njima, pa verovatnoće da će se naći u plej-inu iznose, kada se preračuna u kvotu – 2.15.

Drugim rečima, verovatnoća iznosi 46.5 odsto!

Nema šta, čeka nas prava drama do samog kraja regularnog toka Evrolige, a crno-beli naredni meč igraju protiv Olimpijakosa u „Štark areni“ tačno za sedam dana.

Standings provided by Sofascore

Be the first to comment on "DRAMA DO USIJANJA: Ovo su šanse Partizana da se domogne plej-ina!"