LAGANA POBEDA CRVENO-BELIH: Zvezda savladala rivala iz Superlige Srbije!

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su lučansku Mladost rezultatom 2:0 u pripremnoj utakmici na Kipru.

Strelci za tim Vladan Milojevića bili su Jovan Šljivić u 16, odnosno Šerif Endiaje u 25. minutu.

Pritisak crveno-belih materijalizovan je vrlo rano, već u 16. minutu, kada je strelac bio Jovan Šljivić.

Asistent je bio Vladimir Lučić. Šljivić je pogodio donji levi ugao gola Lučanaca za vođstvo Zvezde.

Ubrzo je aktuelni prvak Srbije duplirao prednost. Igrao se 25. minut, kada se Šerif Endiaje upisao u strelce.

Viktor Radojević je centrirao sa leve strane, a Endiaje lepo pogodio drugi ugao.

Mogla je Zvezda do pauze do još jednog pogotka, ali je Piter Olajinka glavom šutirao malo pored gola.

Mladost je pripretila u nastavku, međutim, Veličkovićev pokušaj u 64. minutu završio je tik pored stative.

Do kraja susreta treba napomenuti da je Marko Stamenić zaradio isključenje, dobivši dva žuta kartona u kratkom vremenskom roku.

Be the first to comment on "LAGANA POBEDA CRVENO-BELIH: Zvezda savladala rivala iz Superlige Srbije!"