GROBARI SLAVE: Partizan bolji od Crvene zvezde!

Rukometaši Partizana stigli su do najslađe pobede.

Crno-beli su u okviru 5. kola Superlige Srbije savladali Crvenu zvezdu na svom terenu rezultatom 31:27.

Parni valjak je stigao do četvrtog trijumfa, dok su crveno-beli upisali i četvrti uzastopni poraz.

Ovom pobedom se Partizan pridružio Metaloplastici i pančevačkom Dinamu na deobi drugog mesta, iza Vojvodine koja ima svih pet pobeda i 10 bodova na vrhu tabele.

Partizan je apsolutno zasluženo stigao do pobede, Zvezda ni u jednom trenutku nije uspela da stigne do prednosti.

Domaćin je na poluvremenu vodio sa pet golova razlike, a Zvezda je u nastavku jedino uspela da dva puta priđe na dva gola zaostatka, ali su crno-beli lako odbili te nalete i odlepili se na sigurnu razliku.

Najbolji u Partizanu bio je Uroš Kojadinović sa 12 pogodaka, Peštić je dodao sedam, a Šotić šest.

U Zvezdi se istakao Borislav Urta sa šest pogodaka.