GOTOV PRVI MEČ: Evo ko je bliži Partizanu

Fudbaleri Partizana će, po svemu sudeći, igrati protiv Sabaha u trećem kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Azerbejdžanski klub je u prvom meču druge runde savladao RFS u Rigi sa 2:0 (1:0) i načinio ogroman korak ka megdanu sa crno-belima.

Već posle 90 minuta u glavnom gradu Letonije postalo je jasno da Partizan polako treba da bukira let za Baku. Jer, osim ako u revanšu ne vidimo neki epski preokret, igraće protiv Sabaha.

Azeri su na rutinski način rešili prvi duel sa RFS, postigli su po gol u oba poluvremena i pokazali da su u ovom momentu kvalitetniji rival.

Bosanskohercegovački igrač Bojan Letić je u 22. minutu doneo prednost Sabahu, da bi u 56. Davit Volkovi postavio konačan rezultat na dodavanje Džoj-Lensa Mikelsa.

Revanš je na programu trećeg avgusta u Bakuu, dok su mečevi treće runde kvalifikacija za Ligu konferencije zakazani za 10. i 17. avgust. Partizan je gost u prvoj utakmici.

Be the first to comment on "GOTOV PRVI MEČ: Evo ko je bliži Partizanu"