Aleksandar Stanojević i njegov Konjaspor na fantastičan način završili su sezonu u turskoj Superligi.

Konjaspor je u poslednjem 38. kolu remizirao na gostovanju jednom od najvećih turskih klubova, Bešiktašu.

Konačan rezultat bio je 3:3.

Domaćin je poveo već u 6. minutu pogotkom Žedsona Fernandeša, a 2:0 za istanbulskog velikana bilo je u 41. minutu nakon pogotka Džeksona Muleke.

Uspeli su gosti da smanje pre odlaska na odmor preko Ogulčana Ulgana.

Konjaspor je dominirao na startu drugog poluvremena. Prvo je izjednačio golom rezerviste Mahira Emrelija u 47. minutu, a samo četiri minuta kasnije usledio je totalni preokret.

Alehandro Pozuelo postigao je treći gol za Stanojevićeve momke i doneo im prednost od 3:2.

Bešiktaš se nije predavao i uspeo je da izjednači u 62. minutu, a strelac je bio Tajfur Bingol.

Samo tri minuta kasnije strelac prvog gola za goste, Ulgan, dobija drugi žuti, samim tim i crveni karton.

Konjaspor je sa igračem manje uspeo da odoli i odnese veliki bod svojoj kući.

Aleksandar Stanojević i njegov tim sezonu su završili na poziciji osam, a naredne sezone, ukoliko budu ponovili partije iz prethodnih nedelja, mogu se nadati i dosta većim uspesima.

BONUS VIDEO:

Be the first to comment on "STANOJEVIĆ NASTAVIO SA FANTASTIČNIM REZULTATIMA: Šteta što je sezona danas završena!"