ČUDO U NICI: Partizan NADOMAK osvajanja prvog mesta u paklenoj grupi!

Fudbaleri Nice u četvrtom kolu Lige konferencija izgubili su na domaćem terenu od Slovackog rezultatom 2:1, što su sjajne vesti za Partizan.

Partizan je ranije u toku dana uspeo da savlada Keln drugi put u nizu i popne se na prvo mesto Grupe D.

S obzirom da je francuski tim doživeo debakl na domaćem terenu, sada, iako je i dalje drugi na tabeli, ima tri boda manje od Partizana.

Nica je povela golom Diopa u osmom minutu i dugo je čuvala tu prednost, ali i napadala.

Međutim, u 75. minutu usledio je „hladan tuš“ za domaćina i gol Mihala Tomića za izjednačenje, da bi zatim stvari krenule nizbrdo ubrzanim tempom.

Štoper Todibo je u 85. minutu dobio direktan crveni karton, a u 87. je stadion Nice zanemeo.

Rajnberjk je matirao Šmajhela i doneo pobedu češkom timu.

U 5. kolu LK Nica 27. oktobra dočekuje Partizan, a Slovacko Keln.

Be the first to comment on "ČUDO U NICI: Partizan NADOMAK osvajanja prvog mesta u paklenoj grupi!"