Fudbaleri Fiorentine poraženi su od Sampdorije na svom terenu sa 2:1 u 3. kolu Serije A.

Klub iz Firence je tako zabeležio i drugi poraz u novoj sezoni. Fiorentini nije pomogla ni sjajna partija srpskih fudbalera Nikole Milenkovića i Dušana Vlahovića. Bivši fudbaleri Partizana bili su akteri kod jedinog gola kluba sa Artemio Frankija.

Milenković je asistirao, a Vlahović je u stilu najboljih napadača pogodio mrežu Sampdorijinog gola. To je bio pogodak za 1:1 u 72. minutu.

Prethodno je krajem prvog poluvremena goste iz Đenove u vođstvo doveo Kvaljarela golom sa bele tačke. Pobedu Sampdoriji doneo je šmekerskim golom i sjajnim lobom Vere u 83. minutu.

Fiorentina je duboko u nadoknadi vremena mogla do izjednačenja, ali je Kjeza pogodio stativu.

Be the first to comment on "SJAJNA PARTIJA CRNO-BELE DECE: Milenković asistirao, Vlahović pogodio, ali Fiorentina izgubila!"