ŠĆEKIĆ KAO BOAĆI U DERBIJU: Da li je Partizanov gol regularan?

Fudbaleri Partizana savladali su Napredak sa 2:1 u okviru plej-ofa Superlige Srbije.

Crno-beli su do velika tri boda stigli preokretom u drugom poluvremenu. Prvo je Pantić doneo izjednačenje ekipi Sava Miloševića, dok je trijumf Partizanu doneo Šćekić sumnjivim golom u 93. minutu. Golman Napretka Nikola Petrović je odbranio udarac, ali je glavni arbitar procenio da je lopta prešla gol liniju, pa je slavlje u Humskoj moglo da počne.

Situacija kod tog gola bila je skoro identična kao ona kod Boaćijevog gola u večitom derbiju, za koji ni dan danas ne znamo da li je regularan ili ne. I ovoga puta snimci ne mogu da nam pokažu da li je sudija Nikolić doneo pravu odluku da prizna Partizanov gol, uostalom procenite sami.

Be the first to comment on "ŠĆEKIĆ KAO BOAĆI U DERBIJU: Da li je Partizanov gol regularan?"