IMAMO NOVOG ČLANA ČEMPIONŠIPA: Milivojevićev Palas gurnuo Stouk u provaliju!

Stouk je prvi tim koji je i zvanično ispao iz Premijer lige ove sezone.

U utakmici u kojoj su morali da pobede, fudbaleri Stouka poraženi su na svom terenu posle preokreta od Kristal Palasa sa 2:1.

Prvo poluvreme doneo je dosadan fudbal. Ipak, da prvih 45 minuta ne padne u zaborav, pobrinuo se Đerdan Šaćiri koji je sjajnim udarcem iz slobodnog udarca doneo prednost Stouku.

Palas je u nastavak ušao daleko ofanzivnije, dok je Stouk odlučio da čuva prednost. To im se obilo o glavu 68. minutu kada je Mekartur posle sjajne akcije gostiju poravnao rezultat.

Taj gol je naterao Stouk da krene svim silama u napad. To je ostavljalo mnogo prostora fudbalerima Palasa za kontra napade. Upravo posle kontre, ali i greške Šoukrosa gosti su stigli do pobede. Van Anholt je zatresao mrežu i rastužio ceo stadion. Stouk do kraja meča nije uspeo da postigne novi gol, pa će naredne sezone igrati u Čempionšipu.

Palas je ovim trijumfom i zvanično obezbedio opstanak i sada ima 41 osvojen bod i nalazi se u gornjoj polovini tabele Premijer lige.

Luka Milivojević odigrao je svih 90 minuta za Kristal Palas i zaradio je žuti karton.

Be the first to comment on "IMAMO NOVOG ČLANA ČEMPIONŠIPA: Milivojevićev Palas gurnuo Stouk u provaliju!"