Fudbaleri Fulama nastavili su da pružaju odlične partije.

Ekipa Slaviše Jokanovića savladala je Lids sa 2:0. Srpski napadač Aleksandar Mitrović ponovo je bio heroj svog tima pošto je postigao pogodak i upisao asistenciju.

Fulam je poveo golom Kevina Mekdonalda u 33. minutu, koji je uz dosta sreće zatresao mrežu protivnika pošto je prvo Mitrović šutirao glavom, da bi potom lopta pogodila njegovog saigrača i završila u mreži.

Mitrović je svoju sjajnu golgetersku formu potvrdio golom u 63. minutu. On je krunisao sjajnu akciju Fulama i postavio konačnih 2:0.

To je bio njegov deseti gol na poslednjih deset mečeva u dresu Fulama i reprezentacije Srbije.

Ekipa Slaviše Jokanovića je ovim trijumfom prišla drugoplasiranom Kardifu na pet bodova zaostatka uz utakmicu viška.

Be the first to comment on "NE MOGU MU NIŠTA: Mitrović strelac i asistent u novoj pobedi sjajnog Fulama! (VIDEO)"