NIJE JOŠ SVE GOTOVO: Cedevita pobedila Mornar, i dalje ima nade za Partizan!

Košarkaši Mornara iz Bara doživeli su poraz od Cedevite na svom terenu rezultatom 94:89.

Ovakav ishod ostavlja Partizan u šansi da se izbori za četvrtu poziciju.

Gosti iz Zagreba su tokom celog meča bili u konstantnoj prednosti. Cedevita je najveću prednost imala u drugoj četvrtini, kada je bilo 16 razlike.

Na odmor se otišlo vođstvom hrvatskog tima od 53:39.

U nastavku utakmice Mornar je uspeo samo da ublaži poraz, a Cedevita je bez većih problema privela meč kraju.

Ovim trijumfom ekipa Jurija Zdovca obezbedila je minimum treću poziciju pred plej-of.

Zagrepčane su do pobede predvodili Džonson i Čeri sa 16 poena, dok su se u Mornaru istali Rejli-Ros sa 16 i Nidam sa 14.

U preostala dva kola Mornar igra sa Cibonom u Zagrebu i MZT-om u Baru. Da bi Partizan na kraju završio kao četvrti, potrebno je da Barani dožive oba poraza, a crno-beli upišu sve tri pobede do kraja regularnog dela.

Be the first to comment on "NIJE JOŠ SVE GOTOVO: Cedevita pobedila Mornar, i dalje ima nade za Partizan!"