LAGANA POBEDA PRED PAUZU: Crvena Zvezda ubedljivo slavila u Nišu

Težak meč u Londonu i putovanje nisu ostavili trag na igrače Crvene zvezde. Trener Vladan Milojević je “mešao karte” za gostovanje u Nišu, ali je rezultat bio onakav kakav je priželjkivao – pobeda.

Dobra partija, raspoloženi Aleksandar Pešić i trijumf crveno-belih protiv Radničkog – 4:0.

Već posle prvih 45 minuta je bilo jasno da nema rezultatske neizvesnosti. Na semaforu je stajalo 3:0 za Zvezdu. Kanga je u 25. minutu doveo svoj tim u vođstvo. Pešić je u 37. minutu posle sjajnog dodavanja Kange sjajno primio loptu i matirao Živkovića.

Sve je bilo jasno u 41. minutu. Kanga je poslao loptu u prostor, Subić pao preko Pešića, a sudija pokazao na “kreč”. Pešić je preuzeo odgovornost i uvećao prednost.

Treći gol na meču je Pešić postigao u 74. minutu, mada deluje da je bio u nedozvoljenoj poziciji pre toga.