TRIJUMF CRVENIH ĐAVOLA: Junajted preko Midlsbora do pete pozicije na tabeli!

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Midlsboro na Riversajdu sa 3:1 u okviru 29. kola Premijer lige.

Ovim trijumfom Crveni đavoli su posle dugo vremena uspeli da se pomere sa šeste pozicije, pa su trenutno peti na tabeli.

Murinjov tim nije blistao na gostovanju davljeniku, ali je stigao do važne pobede. Felaini je u 30. minutu doneo vođstvo Junajtedu, a na 2:0 povisio je Džesi Lingard u 62.

Ekipa Midlsboroa je svim silama pokušavala da stigne do gola. Posle nekoliko sjajnih prilika, Rudi Žested postiže pogodak u 77. minutu i vraća nadu domaćinu da može do gola. Nastavio je Midlsboro da napada, ali je u nadoknadi vremena usledila velika greška Viktora Valdesa. Bivši golman Barselone se sapleo, a sve je to pomno pratio Valensija, koji se ušetao u prazan gol i doneo pobedu Junajtedu!

Zanimljiv podatak je da je Midlsboro završio meč sa posedom lopte od 64%.