JUNAJTED REĐA POBEDE: Ibrahimović sa dva gola doneo nova tri boda Crvenim đavolima (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su VBA u gostima sa 2:0 i tako upisali treći trijumf u nizu u Premijer ligi.

Heroj Crvenih đavola bio je Zlatan Ibrahimović koji je postigao oba gola, po jedan u oba poluvremena. Prvo je glavom pogodio već u 5. minutu, a konačan rezultat postavio je u 56.

Ovim trijumfom ekipa Žozea Murinja izjednačila se sa Totenhemom na petom mestu i ima 30 bodova, ali i utakmicu manje od Sparsa. VBA neće puno žaliti za ovim porazom, pošto se posle 17 odigranih utakmica nalaze na visokoj sedmoj poziciji i imaju 23 boda.

Sutra su na programu tri utakmice, a u ponedeljak kolo zatvaraju Everton i Liverpul.