OVAJ ČOVEK ZASLUŽUJE STATUU ISPRED BERNABEA: Neponovljivi Serhio Ramos golom u 92. minutu doneo tri boda Realu (VIDEO)

Fudbaleri Reala ponovo su u neverovatnoj završnici stigli do pobede, ovoga puta savladan je Deportivo sa 3:2.

Zidan je odmarao dosta igrača, među kojima su bile i udarne igle evropskog šampiona, Kristijano Ronaldo i Karim Benzema.

Posle prvih 45 minuta golova nije bilo, a onda smo u nastavku utamkice uživali u neverovatnoj fudbalskoj predstavi.

Real je stigao do vođstva na samom startu drugog poluvremena golom Morate. Ipak, gosti iz La Korunje u razmaku od 63. do 65. minuta prave totalni preokret na Santijago Benabeu. Žoselu je postigao oba pogodka, pa je Deportivo vodio sa 2:1. Madriđani su krenuli na sve ili ništa, napadali su bez prestanka, Zidan je ubacio Dijaza i Marsela. Strategu Reala su se te izmene isplatile, upravo je mlađani Dijaz doneo izjednačenje svom timu, njemu je to bio prvi gol u Primeri. Igrao se 84. minut. Nije se šampion Evrope zadovoljio remijem, pa je još jače krenuo ka golu Deportiva. Propušteno je nekoliko prilika, a onda je usledio korner u 92. minutu. Kros je centrirao, a na pravom mestu se našao ko drugi nego Serhio Ramos, koji je glavom zakucao loptu u mrežu golmana Titona i tako doneo veliko slavlje Madriđanima. Kapiten Reala je tako po ko zna koji put postao spasilac i junak svog tima, baš kao i prošlog vikenda kada je svojim golom doneo veliki bod protiv Barselone.

Ovom pobedom Real je ostao na +6 u odnosu na Katalonce, Deportivo je nadomak zone ispadanja i ima samo 13 bodova.