GVARDIOLA SLAVI AGUERA: Siti preokrenuo i slavio protiv Barnlija (VIDEO)

Fudbaleri MAnčester Sitija upisali su tešku, ali važnu pobedu na gostovanju Barnliju. Izabranici Pepa Gvardiole slavili su posle preokreta sa 2:1.

Domaćin je poveo prelepim pogodkom Marnija u 14. minutu. Građani su u prvih 20 minuta igrali daleko ispod svog nivoa. Ipak, ubacili su u veću brzinu, pa su uspeli da do kraja poluvremena stignu do izjednačenja golom Aguera.

U drugih 45 minuta smo takođe gledali veoma dosadnu utakmicu, sa ponekim dobrim momentima. Siti je još jednim golom Aguera, posle pravog karambola u šesnaestercu Barnlija uspeo da dođe do pobede.

Ovim trijumfom tim Pepa Gvardiole preuzeo je prvu poziciju od Čelsija, ali uz dva boda prednosti, ima i meč viška. Barnli neće biti previše razočaran ovim porazom, pošto trenutno drži visoku 12. poziciju.

Od 16 časova na programu su još četiri utakmice, dok je od 18:30 derbi meč između Čelsija i Totenhema.