MIHA SRUŠIO ROMU: Torino na krilima Falkea savladao Vučicu (VIDEO)

Fudbaleri Torina, koje sa klupe predvodi Siniša Mihajlović, savladali su Romu sa 3:1.

Torino je tako uspeo da prekine niz od tri poraza u nizu na svom terenu.

Domaćina je doveo u vođstvo Beloti u osmom minutu. Do kraja poluvremena nije bilo promene rezultata, pa se na odmor otišlo sa vođstvom Mihine ekipe od 1:0.

Na startu drugog dela Torino preko Falkea, koji je bio precizan sa bele tačke, dolazi do 2:o. Favorizovana Roma se ne predaja, pa na isti način, iz penala koji je pogodio Toti smanjuje na 2:1 samo dva minuta kasnije. Ipak, sve dileme oko pobednika svojim drugim golom u 65. minutu rešava Falke.

Sjajno je odigrao Džo Hart, koji je u nekoliko navrata veoma dobro odbranio šuteve fudbalera Rome, pre svih Edina Džeka. Saša Lukić i Adem Ljajić nisu ulazili u igru za pobedničku ekipu.

Roma je izgubila posle tri vezana trijumfa i sada je četvrta sa 10 bodova, Torino je osmi sa osam.