SUROVI MADRIĐANI: Real pregazio Osasunu, Ronaldo se vratio golom (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida ubedljivo su savladali Osasunu na Santijago Bernabeu sa 5:2.

Kristijano Ronaldo koji je odigrao prvi meč u sezoni je započeo seriju golova. Portugalac je 6. minutu pogodio na asistenciju Bejla. Nastavio je Real da dominira, pa je do kraja poluvremena postigao još dva gola. Prvo je Danilo pogodio nakon karambola u šesnaestercu Osasune u 40. minutu, a onda je u prvom minutu nadoknade Ramos bio najviši u skoku i glavom poslao loptu u mrežu.

Drugo poluvreme donelo je otvorenu igru na obe strane, Madriđani su sa dva brza gola preko Pepea u 52. i Modrića u 62. potpuno uništili Osasunu. Ipak, klub iza Pamplone nije odustajao, i to im se isplatilo, pošto su uspeli da postignu dva gola i ublaže poraz. Prvo je pogodio Rijera u 64. Isti igrač je nekoliko minuta kasnije promašio penal. Poslednji gol na meču delo je Garsija u 79. minutu, pa je konačan rezultat glasio 5:2.