Partizan

Fudbaleri Olimpije iz Ljubljane savladali su Domžale sa 3:2 na svom terenu, a junak domaćina bio je doskorašnji fudbaler Partizana Đorđe Ivanović.

On je postigao dva gola u prvom poluvremenu i tako otvorio vrata Olimpiji ka važnoj pobedi.

Ivanović je u 4. minutu rutinski pogodio sa bele tačke i doveo svoj tim u vođstvo. Ipak, četiri minuta kasnije Pišek izjednačava na 1:1.

U 19. minutu srpski ofanzivac u stilu najboljih napadača glavom koristi asistenciju Elsnika i ponovo donosi prednost Olimpiji.

Još jedan bivši fudbaler Partizana se zatim upisao u strelce za tim iz Ljubljane. U pitanju je Radivoj Bosić koji je u 29. minutu povisio na 3:1.

U 72. minut Domžale je samo ublažilo poraz preko Vukliševića.

Ivanović je tako sa dva gola doneo prvu pobedu Olimpiji u novoj sezoni slovenačkog šampionata. Bivšem fudbaleru Partizana ovo je bio četvrti meč u dresu novog kluba, a gol je postigao i protiv Zrinjskog u kvalifikacijama za Ligu Evrope. U dresu crno-belih nije pružao dobre partije u kontinuitetu, ali svakako bi dobro došao barem kao zamena novom treneru Aleksandru Stanojeviću.

Be the first to comment on "PROCVETAO OD KAD JE NAPUSTIO HUMSKU: Doskorašnji fudbaler Partizana postigao dva gola!"