marko-nikolic-partizan-fk

Fudbaleri Lokomotive iz Moskve savladali su u gostima CSKA u velikom gradskom derbiju sa 1:0.

Ekipa Marka Nikolića stigla je do izuzetno važne pobede, sa kojom je uhvatila priključak za samim vrhom tabele.

Junak Lokomotive bio je iskusni Fjodor Smolov, koji je jedini gol na meču postigao u 45. minutu. Njega je posle jednog odbitka nesebično uposlio Mirančuk, pa Smolovu nije bilo teško da pošalje loptu u mrežu.

CSKA je pokušao u drugom poluvremenu da stigne do izjednačenja, ali je jedino uspeo da ostane sa igračem manje. U 60. minutu drugi žuti karton dobio je hrvatski fudbaler Kristijan Bistrović.

Nikolić je do kraja znalački sačuvao rezultat i upisao pobedu u velikom derbiju.

Bivši trener Partizana je tako još jednom pokazao da najviše voli ovakve mečeve, baš kao nekad kad je sedeo na klupi crno-belih i bio prava noćna mora za Crvenu zvezdu.