GROBARI SLAVE: Partizan ne odustaje od titule, preokret na pomolu?

Odbojkaši Partizana posle velike borbe pobedili su Crvenu zvezdu rezultatom 3:2 (25:23, 27:25, 22:25, 22:25, 15:13) u finalu plej-ofa Superlige Srbije.

Rezultat u seriji sada je 2:2, nakon što su crveno-beli ispustili prednost od 2:0.

Zvezda će biti domaćin majstorice u petak, a pobednik petog duela postaće šampion Srbije.

Crno-beli su „odbranili brejk“ i obezbedili peti, odlučujući meč u finalu prvenstva Srbije.

Zvezda je u prva dva seta ispuštala veliku prednost, pa je Partizan poveo rezultatom 2:0.

Ipak, usledio je neverovatan odgovor crveno-belih koji naredna dva seta osvajaju rezultatom 25:22.

Partizan je dominirao u petom odlučujućem setu i činilo se da će brzo stići do pobede pošto je poveo rezultatom 13:7. Međutim, gosti su vezali čak pet poena u nizu i prišli na 13:12.

Uspeli su crno-beli da se konsoliduju. Poveli su 14:12, a potom i iskoristili drugu meč loptu za pobedu i majstoricu.

Be the first to comment on "GROBARI SLAVE: Partizan ne odustaje od titule, preokret na pomolu?"