NIJE MOGLO BOLJE: Fantastična vest za Partizan pred duel sa Gentom!

Fudbaleri Genta imali su lošu uvertiru pred meč sa Partizanom u 4. kolu grupne faze Lige konferencija.

Gent je na svom terenu poražen od ekipe Sent Žiloa sa 2:0 i tako propustio lepu priliku da se približi vrhu tabele.

Gosti su poveli golom Vanzira u 7. minutu. Mogao je Partizanov rival do izjednačenja u 37. minutu, ali je Vadis Ođiđa-Ofoe promašio penal.

Kazna je stigla u poslednjim trenucima prvog poluvremena, kada je Teuma bio precizan sa bele tačke.

U nastavku golova nije bilo, Gent je imao veliki posed lopte, ali je dosta opasnija bila ekipa Sent Žiloa.

Ovim porazom Gent je ostao na 10. mestu, dok je njegov večerašnji rival trenutno lider belgijskog prvenstva.

Sastav Genta na ovom meču: Bolat; Okumu, Ngadeu-Ngađui, Olsen; Fortuna, Kums, Ođiđa-Ofoe, De Sart, Samoiz; Tisudali, Depoatr.

Be the first to comment on "NIJE MOGLO BOLJE: Fantastična vest za Partizan pred duel sa Gentom!"