SRBIN HEROJ U ŠPANIJI: Dmitrović spasio život protivničkom fudbaleru!

Fudbaleri Hetafea pobedili su danas u gostima Eibar sa 1:0, u utakmici 34. kola španske Primere. Jedini gol na meču postigao je Matijas Oliveira u 23. minutu.

Međutim, meč je obeležio srpski reprezentativac Marko Dmitrović. Golman Eibara je spasio život fudubaleru gostujućeg tima u uvodnim minutama drugog poluvremena.

U pokušaju da stigne do lopte, Dmitrović je nenamerno udario Rodrigeza i oborio ga na zemlju. Činilo se da je sve u redu, ali je Rodrigez nepomično ležao na travi.

Čim je to video, Dmitrović je skočio, skinuo rukavice i krenuo da mu vadi jezik. Lekarska ekipa je brzo stigla na lice mesta i osposobila napadača Hetafea, pa je ovaj bez većih problema nastavio utakmicu i odigrao je do kraja.

Ukoliko želite da pomognete rad našeg sajta, to možete učiniti klikom na neku od reklama. Vas ništa ne košta, a nama mnogo znači!