PREMIJER LIGA: Sigurdson oteo Junajtedu pobedu na Old Trafordu

Fudbaleri Mančester Junajteda još jednom nisu uspeli da stignu do pobede na Old Trafordu.

Crveni Đavoli su remizirali 1:1 sa Svonsijem, i predstoji im teška borba za četvrtu poziciju.

Posle izjednačenih 45 minuta, Junajted je do prednosti stigao u nadoknadi prvog dela iz, čini, se nepostojećeg penala. Rašford je iscenirao pad, a Svobrik je pokazao na belu tačku. Runi je bio precizan, pa je Murinjov tim poveo sa 1:0.

U nastavku utakmice Svonsi je sve do same završnice bio veoma bezopasan. Ipak, u 79. minutu Sigurdson precizno izvodi slobodan udarac i donosi izjednačenje svom timu. Junajted je do kraja meča pokušao da dođe do pobede, ali uzalud. Trijumfu su, čak, bili bliži gosti, ali je Ljorente očajno šutirao iz izgledne pozicije.

Ovim bodom Junajted je ostao na petoj poziciji i sada ima 65 bodova. Sa druge strane, Labudove čeka žestoka borba za opstanak, trenutno su prvi tim ispod crte sa 32 osvojena boda.