IMA LI KO JAČI? Viktor i Nenad osvojili titulu u Sofiji!

Nenad Zimonjić i Viktor Troicki osvojili su titulu na turniru u Sofiji!

Srpska kombinacija je u finalnom meču sa 2:0 (6:4, 6:4) savladala Ruse Elgina i Kuznjecova za 61 minut igre.

Prelomni deo meča bio je prvi set. Viktor i Ziki su gubili sa 4:1. Ipak, od tog trenutka se sve promenilo na terenu. Srpski teniseri su vezali pet gemova, te su stigli do osvajanja prvog seta sa 6:4.

U drugom setu obe kombinacije su čuvale svoje servis gemove sve do rezultata 3:3. Srpski dubl je tada napravio ključni brejk i poveo sa 4:3. Do kraja meča problema nije bilo, Troicki i Zimonjić su i drugi set rešili u svoju korist sa 6:4 i stigli do velike pobede i titule.

Viktor i Nenad su na turniru izgubili samo jedan set i to u polufinalnom okršaju.

Ako njih dvojica ovako budu igrala i u Dejvis kupu, nova Salatara i nije tako daleko.