CRNO-BELI PORAŽENI OD ČETVRTOLIGAŠA: Partizan mašio, Nemci sve pogađali

Prva prijateljska utakmica Partizana na Kipru završena je rezultatom 1:2 protiv Nemačkog četvrtoligaša Kikers Ofenbah-a.

Jedini gol za Crno-bele je postigao je Vladimir Đilas u 90. minutu, dok su Nemci svoje golove postigli pred kraj prvog poluvremena i u 86. minutu.

Partizan je imao nekoliko odličnih šansi, stativu Leonarda kao i poništen gol, za koji su igrači Partizana smatrali da je regularan i da je lopta prešla gol liniju celim obimom.

Marko Nikolić je prvi put probao Nemanju Miletića na štoperskoj poziciji, šansu je danas dobio i novi igrač El Monir, koji je imao par većih grešaka i nije ostavio dobar utisak.

Partizan je nastupio u ovom sastavu:

Kljajić; Vulićević, Ostojić, Miletić, El Monir; Stevanović, Marjanović, Damjanović, Leonardo; Jovanović, Đuričković

Šansu je od 75. minuta dobio i strelac za Partizan Vladimir Đilas, umesto mladog Damjanovića.

Ukoliko želite da pomognete rad našeg portala, to možete učiniti klikom na neku od reklama. Vas ništa ne košta, a nama mnogo znači. Hvala!