ADEM I MIHA GAZE REDOM: Ljajić postigao dva gola u novom trijumfu Torina (VIDEO)

Fudbaleri Torina savladali su Palermo u gostima sa 4:1 u poslednjem meču osmog kola Serije A.

Ekipa Siniše Mihajlovića tako je nastavila pobednički niz, pa se sada nalazi na visokoj četvrtoj poziciji.

Junak trijumfa bio je srpski fudbaler Adem Ljajić koji je nakon vođstva Palerma postigao dva prekrasna gola u prvom poluvremenu i doneo preokret svom timu. Torino je do odmora preko Benasija uvećao prednost na 3:1. Konačnih 4:1 postavio je Baseli u 50. minutu. Jedini gol za domaćina delo je Čočeva. Drugi srpski igrač u Torinu Saša Lukić, odigrao je poslednjih šest minuta.

Nadamo se da će ova sjajna partija Adema Ljajića naterati Slavoljuba Muslina da ga pozove u nacionalni tim za novembarski meč protiv Velsa.