LAKA I UBEDLJIVA POBEDA: Partizan na krilima dva Brazilca savladao Voždovac na krovu tržnog centra (VIDEO)

Fudbaleri Partizana lako i ubedljivo su savladali Voždovac sa 3:0 na krovu tržnog centra.

Crno-beli su tako upisali peti trijumf u nizu u Superligi.

Ekipa Marka Nikolića odigrala je dobru utakmicu. Vicešampion Srbije poveo je golom Leonarda u 23. minutu. Do kraja prvog poluvremena golova nije bilo, ali je Voždovac ostao sa igračem manje. Bivši igrač crno-belih Nemanja Mihajlov dobio je direktan crveni karton nekoliko minuta pre odlaska na odmor. Taj momenat je zasigurno i presudio pobednika ovog meča. Partizan je odmah na startu drugog dela povisio svoju prednost na 2:o, prvenac je postigao Bojan Ostojić. Nastavio je klub iz Humske sa kontrolom utakmice, a do kraja se u strelce upisao i Everton Luiz, pa je Partizan ubedljivo slavio sa 3:o.

Zanimljiva situacija desila se na početku utakmice, kada su fudbaleri Partizana na teren izašli u majicama sa likom, nedavno ubijenog vođe navijača, Aleksandra Stankovića zvanog Mutavi.

Crno-beli su se ovom pobedom učvrstili na trećoj poziciji, dok je Voždovac trenutno deseti.