LAGANA PETARDA BARSE: MSN trio uništio Leganjes (VIDEO)

Fudbaleri Barselone ubedljivo su slavili na gostovanju Leganjesu sa 5:1 u četvrtom kolu Primere.

Blaugrana je pitanje pobednika rešila već u prvom poluvremenu, kada je stekla nedostižnu prednost od 3:0. Prvi gol viđen je već u 15. minutu, Mesi je bio strelac, a Suarez asistent. Dva gola razlike Barsa je imala u 31. minutu, Mesi i Suarez su zamenili uloge. Do kraja prvog dela ekipa Luisa Enrikea stiže i do trećeg gola, Urugvajac je upisao drugu asistanciju, a Nejmar je bio egzekutor.

U drugih 45 minuta Blaugrana je malo spustila tempo, ali je opet uspela da uveća svoju prednost. Mesi je svojim drugim golom na utakmici iz penala u 55. minutu promenio rezultat na 4:0. Poslednji pogodak Barsa je postigla preko Rafinje u 64. minutu. Leganjes je do kraja meča stigao samo da ublaži poraz golom Gabrijela u 80. minutu.

Posle četiri odigrane utakmica Barselona je sakupila 12 bodova, dok je Leganjes ostao na četiri osvojena poena.