KATASTROFA: Užasne vesti za Partizan posle poraza od Barse!

Košarkaši Partizana doživeli su poraz na gostovanju Barseloni rezultatom 79:68, ali to nije jedina loše vest za crno-bele.

Naime, u finišu meča povredio se Alen Smailagić, koji se tek nedavno vratio na teren posle višemesečne pauze.

Kako prenosi Sport klub sa lica mesta, srpskom košarkašu je pukla tetiva domalog prsta desne šake u finišu utakmice sa Barselonom.

U tim trenucima duela pitanje pobednika već je praktično bilo rešeno, a do povrede je došlo tokom jedne borbe za loptu.

Smailagić se povredio prethodnog leta i nije igrao od starta sezone do duela sa Makabijem, a tada je imao fantastičnu rolu sa devet poena za samo četiri i po minuta.

Potom je nekadašnji igrač Golden Stejt Voriorsa odigrao 20 minuta tokom vikenda u pobedi Partizana nad Splitom u ABA ligi.

Još uvek nije poznat stepen povrede i koliko će trajati Smailagićev oporavak.

Be the first to comment on "KATASTROFA: Užasne vesti za Partizan posle poraza od Barse!"