Veljko Petrovic
08.12.2025 - 10:43

MONSTRUOZNO NBA POJAČANJE U PARTIZANU? Crno-beli vodili razgovore, ali…
Italijanski košarkaški insajder Andrea Kalconi tvrdi da je Partizan vodio razgovore sa Malikom Bizlijem, ali da dogovor još nije postignut.
Takođe, crno-beli su aktivni na tržištu i traže pojačanja, ali se bave i potragom i za novim trenerom posle ostavke koju je podneo Željko Obradović.
🚨🆕Malik Beasley and KK Partizan had some conversations, but NO agreement close for now.
— Andrea Calzoni (@Andrea__Calzoni) December 7, 2025
The Serbian team is on the market to add new players and is still choosing the new head coach.#EuroLeague #KKPartizan #NBA #kkp pic.twitter.com/TTrrIlQf3K
Za sada kao najozbiljniji kandidati pomenju se legendarni Pablo Laso, dvostruki prvak Evrope sa Realom i Đoan Penjaroja koji je vodio Barselonu.
Kada govorimo o Maliku Bizliju, reč je o 26-godišnjem beku-šuteru koji je od 2016. do 2020. godine u Denver Nagetsima bio saigrač Nikole Jokića.
U NBA ligi je posle toga branio boje Minesote Timbervulvs, Jute Džez, Los Anđeles Lejkersa, Milvoki Baksa i Detroit Pistonsa.
BONUS VIDEO