Vladan Milojević, trener Crvene zvezde najavio je gostovanje Radnika iz Surdulice u nedelju od 17 časova u 13. kolu Superlige Srbije.
– Biće sigurno promena u sastavu. Radom se izlazi iz krize, nema drugog izlaza. Trenutno nam je najbitnija ova utakmica sa Radnikom, zato što nemamo prostora za greške i moramo profesionalno da razmišljamo samo o narednom protivniku. Ne bih to komentarisao. Mislim da će za nas u ovom trenutku biti više psihološki teška utakmica, tako da sada da li će biti golova, to ne bih komentarisao – rekao je Milojević.

Osvrnuo se i na Radnik.
– Mislim da Marko Jakšić radi dobar posao. Imali su malu krizu, prošle godine su dominantno ušli, a i ove sezone su igrali dobro, iako rezultati nisu uvek to pratili. Počeli su da beleže i dobre rezultate. Imaju jake i brze igrače, sigurno je Ovusu fudbaler na koga treba obratiti pažnju zbog njegove brzine. Ipak, ne bih voleo nikoga da izdvajam, mislim da su dobar i jak kolektiv – zaključio je Milojević.

Be the first to comment on "„BIĆE SIGURNO PROMENA U SASTAVU…“ Milojević pred Surduličane objasnio kako će Zvezda izaći iz krize"