FK Crvena zvezda oglasio se zbog povrede Marka Arnautovića na meču sa Bragom.
Podsetimo, on je nakon utakmice hodao na štakama.

– Fudbalski klub Crvena zvezda obaveštava javnost da povreda koju je napadač Marko Arnautović zadobio na utakmici protiv Brage u okviru trećeg kola ligaške faze Lige Evrope na sreću nije teže prirode.
Naš napadač je u 37. minutu morao da napusti teren nakon što je dobio izuzetno snažan udarac, a obavljeni lekarski pregledi potvrdili su da se radi o lakšoj povredi.
Arnautović je već započeo proces oporavka, a medicinski tim našeg kluba čini sve kako bi bio spreman za sledeći meč Superlige Srbije protiv Vojvodine koji je zakazan za 30. oktobar.
Očekuje se da će se iskusni napadač sigurno oporaviti i biti u konkurenciji za tim za duelu sa Radnikom koji će biti odigran na stadionu „Rajko Mitić“ 2. novembra – stoji u saopštenju.
Ovo su svakako dobre vesti za Zvezdu koju očekuju ključne utakmice u Ligi Evrope.

Be the first to comment on "CRVENA ZVEZDA SE OGLASILA ZBOG POVREDE MARKA ARNAUTOVIĆA! Poznato koliko će napadač pauzirati"