GROBARI U TRANSU: Stigla potvrda da je on blizu da obuče dres Partizana

FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović

Košarkaški klub Partizan je na pragu velikog transfernog podviga, jer pregovori sa iskusnim američkim krilnim centrom Džabarijem Parkerom ulaze u završnu fazu.


Ovako je glasila informacija koju je sinoć objavio grčki „SDNA“, a danas ju je potvrdio i agent igrača, stavivši tačku na sve spekulacije

Nikos Locos, agent koji za ovdašnje tržište zastupa igrače agencije Prajoriti i kojoj je poverenje poklonio Parker, odgovorio je na pitanje Meridian sporta i najavio da je transfer na pomolu.

,,Istina je. Veoma smo blizu dogovora sa Partizanom”, rekao je Locos za Meridian sport.

Parker je još uvek formalno pod ugovorom sa Barselonom, ali gotovo je izvesno da će ovog leta napustiti katalonski klub. U trci za njegov potpis pominjani su i Panatinaikos i milanska Olimpija, ali deluje da je Partizan uspeo da preuzme primat i dođe na korak od velikog pojačanja – ostali su samo završni detalji oko ugovora.


Američki košarkaš iza sebe ima impresivnu sezonu u Evroligi, gde je bio jedan od ključnih igrača tima Đoana Penjaroje. Beležio je u proseku 13,8 poena, uz 4 skoka i 1,7 asistencija po utakmici, rame uz rame s Kevinom Panterom kao jedan od glavnih nosilaca igre.

Be the first to comment on "GROBARI U TRANSU: Stigla potvrda da je on blizu da obuče dres Partizana"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*