Fudbaleri Novog Pazara pobedili su Radnički u Kragujevcu sa 3:2 u 35. kolu Superlige Srbije i napravili veliki korak ka evropskoj sceni.
Ostala su još dva kola do kraja, i ukoliko nebesko-plavi ostanu na trenutnoj poziciji, igraće kvalifikacije za Ligu konferencija.
View this post on Instagram
Dolazimo zatim do ključnog pitanja, odnosno da li bi Adem Ljajić prihvatio poziv da se vrati u Partizan koji ga odavno već želi.
Druga opcija je produžetak ugovora sa timom iz rodnog grada čiji je kapiten i pokušaj iskoristog nastupa na međunarodnoj sceni.
View this post on Instagram
Na dočeku posle trijumfa u Šumadiji, iz reči nekadašnjeg reprezentativca Srbije može se zaključiti da ne bi imao veliku dilemu.
View this post on Instagram
– Ja ovakvu tremu nikad u životu nisam imao! Hvala vam svima od srca što ste došli danas ovde, a i na utakmicu. Mi ćemo izginuti za vas! – poručio je Ljajić, pa zapevao:
– Pazare, jedini, najbolji – nikad nećeš biti sam, mi smo tvoji sinovi...
View this post on Instagram
Be the first to comment on "„JA OVAKVU TREMU NIKAD U ŽIVOTU NISAM IMAO!“ Partizan ostaje bez Adema Ljajića zbog istorijske Evrope? (Video)"